
Наставникът на Левски Станимир Стоилов не бе никак щастлив след поражението от Локомотив (София) и разкритикува много остро част от състезателите си.
Локомотив играеше само с дълги топки, ние трябваше да проявим малко повече воля и характер”, каза Мъри, който коментира по следния начин ситуацията с победното попадение на Локо.
“Нека съдиите коментират, да не минаваме към другата страна”, призова треньорът на “сините”.
А срещу нас всички играят надъхано. Без характер няма как да спечелим. Тежък терен, но това е положението. Това е българският футбол, ще играем на такива терени.
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА













