
Ботев Пд ще обяви два трансфера до края на седмицата. Приоритет за „канарчетата“ ще бъде привличането на централен нападател, посочва „Мач Телеграф“.
През пролетта като таран играеше Антоан Бароан, който обаче има проблеми с дисциплината и на няколко пъти бе ваден от отбора от треньора. Заради това Валентич преквалифицира Мохамед Брахими, който по принцип е крило. Алжирецът, макар и да вкара голове, не се чувства комфортно на върха на атаката.
До момента бронзовият медалист привлече двама нови футболисти. Става дума за Джаспър ван Хертъм и Рой Херман. И двамата обаче са защитници, а Азрудин Валентич иска подсилване в атаката на отбора, която ще бъде няколко месеца без своя лидер Тодор Неделев, който се прибира днес от Грузия, където претърпя катастрофа и след това операция на черепа.
Бетано Лято – Всеки Ден Безплатни Завъртания и Залози за Спорт