
Нападателят на Ботев Пд Антоан Бароан може да пропусне и домакинството на Черно море, пише „Тема спорт“. Стартът на плейофите е на 16 април, събота, от 19:30 часа срещу варненци.
Междувременно пък Ботев Пловдив излезе с призив за подкрепа към жълто-черната общност преди първата среща от плейофите в Коматево:
С битката срещу “моряците” се слага начало на финалните пет сблъсъка от шампионата. Нека заедно, клуб и фенове, направим тези решителни стъпки към “жълто-черното” завръщане в европейските клубни турнири.
Цените на пропуските са както следва:
Трибуна Юг – 8 лева
Сектор Гости – 8 лева
В делничните дни фен магазинът на клубната база е с работно време от 10:00 до 18:00ч. В деня на мача от 17:30ч. до началото на срещата пропуските ще се продават на касата на “Футболен комплекс Ботев 1912”.
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА