
Две от новите попълнения на Левски – Велтон и Цунами, ще получават по 5000 евро месечно, съобщава „Тема Спорт“.
Латиноамериканците пристигнаха при столичани през тази зима от Ботафого ПБ и вече се готвят на пълни обороти на лагера в турския курорт Белек. Защитникът Цунами подписа договор за 2,5 години, докато нападателят сложи подписа си под контракт за три години.
Двамата няма да са най-скъпоплатените на “Герена”. Според непотвърдени слухове братята Цоневи взимат тавана – по 15 000 лева и категорично отказват да намалят възнагражденията си, съобщават колегите от “Топспорт”.












