
Бруно Акрапович ще получи поне един нов играч от ръководството на клуба за битката с Тотнъм, пише “Меридиан мач”.
“Черно-белите” водят усилено преговори с няколко играчи, след като се видя, че трудно ще издържат на ритъма покрай мачовете в Европа.
На “Лаута” привлякоха Георги Минчев, но той е със статута на резерва на Анте Аралица и Димитър Илиев.
Сега ще бъдат улеснени, защото ще ползват Тотнъм като коз в преговорите с набелязаните играчи.
https://www.tribunaplovdiv.bg/ново-депозирай-бързо-и-лесно-в-bet365-вече-и/
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-начален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-и-200/












