Крушарски: Дали ще платя, или няма да платя на играчите, удоволствие е да ги гледам как дрънкат отборите наред

Президентът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски заяви, че все още отборът му не е готов за рестарт, както и останалите отбори от Първа лига.
Кой може да гарантира, че шампионатът ще завърши? Ние сме готови и за битката за купата, и за първенството. Сега ще играем без публика. Ние сме си или втори, или трети. Купата ще я борим до последно, няма да я дадем толкова лесно. А дали ще платя, или няма да платя на играчите, си е мой проблем.
За закупените билети в подкрепа на Левски, Крушарски отсече:
“Срещна ме Тити и ми предложи да купя билети. Какво, да му откажа ли?! Това е един жест. На човек се помага, когато е в беда. А ние, българите, сме свикнали с приказката за Нане и Вуте. Трябва най-накрая да погледнем трезво и да тръгнем нанякъде.
https://www.tribunaplovdiv.bg/депозирай-бързо-и-лесно-в-bet365-вече-и-без-к/
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-нален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-де/