
Ръководството на Локомотив (Пловдив) публикува позиция на вниманието на БФС.
TribunaPlovdiv.bg публикува текста без редакторска намеса:
След днешните решения, взети на заседанието на Изпълкома на БФС, ръководството на Локомотив желае да се обърне към БФС със следните няколко въпроса:
След като повечето отбори са поискали първенството да се поднови на 12 юни, защо от БФС искат да започне на 5 юни, какви са техните мотиви?
Нормално ли е за 21 дена подготовка, в коята първата седмица футболистите тренират по 4-5 в група, втората по 10-11, нашият отбор да се подготви за два мача от редовния сезон, пет мача от плейофите, две полуфинални срещи за Купата и евентуален финал?
С уважение,
Ръководството на ПФК Локомотив Пловдив
https://www.tribunaplovdiv.bg/бундеслигата-се-завръща-със-супер-дер/













Какъв финал бе глупави цигани?
Вълчо петата още ли ти е гъза?Сърби ли , сърби ли, жълт гей???