
Отборът на Локомотив (Пловдив) се подложи вчера на тестове за COVID-19, а днес сутринта са излезли и резултатите от тях, научи TribunaPlovdiv.bg.
Днес сутринта са станали ясни и резултатите от тестовете. TribunaPlovdiv.bg се добра до тях, като всички в щаба на Локомотив са с отрицателен резултат.
Така Локомотив има зелена светлина пред себе си, за да поднови тренировки още утре сутрин.
https://www.tribunaplovdiv.bg/бундеслигата-се-завръща-със-супер-дер/
https://www.tribunaplovdiv.bg/1000-лв-нален-онлайн-казино-бонус-от-efbet-де/













Един Коментар