
Треньорът на Ботев Николай Киров определи като „гаден“ отбора на Септември преди отложения мач между двата тима.
„Съперникът ни играе на контраатака и практикува гаден за нашия тим стил на игра. Ще ни бъде много трудно, защото умеят да действат прибрано, но имат и достатъчно технични играчи, с които развиват добри атаки. Силни са и при статичните положения“
Той няма проблеми около състава за двубоя довечера. Очаква се обаче почивка да получи Тодор Неделев, който е изморен след двете си участия за националния отбор срещу Франция и Люксембург.
Другият, който попадна в списъка на Хубчев – Цветомир Панов, обаче ще заеме мястото си на десния фланг на защитата. Очаква се Серкан Юсеин, който пропусна двубоите на младежите заради контузия, да е титуляр и да играе на позицията, която традиционно е поверявана на Яя Меледже между защитата и халфовата линия.