
Защитникът на Локомотив (Пд) Георги Пашов, който взе участие в днешната победа на “смърфовете” над Витоша (Бистрица) с 3:1, даде своя коментар за срещата минути след края на мача.
Ето какво каза защитникът пред екипа на TribunaPlovdiv.bg:
Радвам се, че успяхме да вземем трите точки в мач, който не беше лесен за нас.
Открийте си сметка в bet365 днес и вземете 100% Бонус Депозит от 100 лв. за нови клиенти >>>
Чувствам се добре. Чакам шанс да започна да играя.
Взехме максимума от тези двубои. Играхме с лидерите в първенството. Успешен старт за нашия отбор в шампионата. Ще се боря за титулярно място. Няма да се задоволя с място на скамейката.
Трябва да се възстановим преди мача с Верея. Ще дадем всичко от себе си за положителен резултат.










