Извън БългарияТрибуна Пловдив TVФутбол
ВИДЕО: Феновете на Левски събличат играчите след срамната загуба от ЦСКА-София

Привържениците на Левски съблякоха част от играчите си след поражението с 0:3 от ЦСКА в дербито от 35-ия кръг на Първа лига.
Това е втора поредна загуба на „сините“ в сблъсъците срещу ЦСКА през настоящия сезон.
След последния съдийски сигнал на Георги Кабаков част от играчите на Левски отидоха да поздравят верните си привърженици. Някои от феновете навлязоха на пистата и поискаха обяснение от футболистите.
Мехди Бурабия бе накаран да си свали фланелката, но той отказа. Феновете бяха по-настойчиви спрямо Александър Александров, който в крайна сметка си свали фланелката.
Видео: Диема









