Ботев ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол

ВИДЕО: Балтанов: Благодаря на всички тези фенове!

Капитанът на Ботев (Пд) не скри искрената си радост от спечелената Купа на България днес.

Отборът на “канарчетата” победи с 2:1 шампиона Лудогорец и по този начин завоюва третата си купа на страната в своята история.

Ето какво каза Балтанов пред репортер на TribunaPlovdiv.bg:

“Човек, като вярва, винаги се получават нещата. Щастливи сме и сега се радваме на тази победа. Това е едно уникално изживяване. Лудогорец е най-добрият отбор, но ние показахме сърце и вяра. Мисля, че се справихме страхотно с оглед на тежкия сезон. Уникално! Благодаря на всички тези фенове!”.

ЕТО ЕКСКЛУЗИВНИТЕ КАДРИ ПЪРВО В TRIBUNAPLOVDIV.BG.

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker