Локомотив ПловдивТопФутбол

Ужасна новина от “Лаута”! Играч на “черно-белите” аут за половин година

Изключително лоша новина долетя от “Лаута”, след като стана ясно, че защитникът на “смърфовете” Калоян Костов ще бъде извън игра за повече от 6 месеца.

Бранителят получи травма при победата на “черно-белите” над Хебър в Пазарджик, като първоначално се смяташе, че контузията не е толкова тежка. В край на сметка се оказа, че става въпрос за скъсани връзки.

TribunaPlovdiv.bg публикува текста без редакторска намеса:

profittips-the best football tips

Защитникът на Локомотив Калоян Костов се контузи по време на срещата с Хебър (Пазарджик). Първоначално се смяташе, че ще отсъства около месец, но при вторичен преглед се оказа, че той има тежка контузия – скъскана кръстна връзка.

Това означава, че Калоян Костов ще бъде аут от терените до месец март. Защитникът е опериран успешно, като вече се възстановява вкъщи.

В този труден момент за него заявяваме нашата подкрепа! Кала, сигурни сме, че ще се върнеш по-силен от всякога! Очакваме те с нетърпение отново на зеления килим!

🍓 BULKY FRUITS 🍓и Ваня Джаферович само в Alphawin от Amusnet Interactive

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker