Локомотив ПловдивФутбол

Тунчев става “играещ треньор” в Локомотив (Пд)

Защитникът на Локомотив (Пд) Александър Тунчев е постигнал договорка с ръководството на клуба и през следващия сезон ще продължи да носи фланелката на “черно-белите”.

Според в.”ТемаСпорт” 35-годишният защитник е приел предложението да стане “играещ треньор” на “черно-белите”.

Договорът на Тунчев с Локомотив беше до 30 юни и Илиан Илиев не му даваше гаранции, че ще го ползва редовно в мачовете от сезона. Бранителят искаше да играе още една година.

Заради това Александър Тунчев отказа пост в ДЮШ на “железничарите”, но сега се е съгласил да бъде част от отбора, макар и в ролята на играещ треньор.

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker