Локомотив ПловдивТопФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО! Срам в “Коматево”! Крумовград унизи разхождащ се Локомотив

Отборът на Локомотив Пловдив загуби унизително с 1:3 при визитата си в Коматево на Крумовград в среща от 23-ия кръг на Първа лига.

След разочароващо първо полувреме новакът в елита реализира три попадения през втората част на повече от трагичен Локомотив, който буквално се разхождаше на терена. В края на срещата едно от новите попълнения на отбора Мичи Нтело реализира почетно попадение.

В началните минути играта бе изключително предпазлива и се развиваше на бавни обороти, като до 15-ата минута нямаше никакви чисти положения.

profittips-the best football tips

В 24-ата минута Серкан отправи първия точен удар в двубоя, но Томов се справи и боксира напред.

В 43-ата минута Камдем получи пас на границата на наказателното поле, след което навлезе на вътре и върна кълбото на дъгата, където Мартин Райнов стреля, но в страни от целта.

Минута по-късно Алекс Колев тества рефлекса на Томов, който отново отрази.

В добавеното време на първата част Димитър Тонев шутира от вътрешността на наказателното поле, след като топката стигна до него при изпълнение на ъглов удар. Неговият шут с десния крак срещна напречната греда и излезе.

До края на полувремето не паднаха голове и двата тима се прибраха на почивка при нулево равенство.

В 50-ата минута грешка в отбраната на “смърфовете” позволи на Алекс Колев да отправи силен удар, който Томов отби в напречния стълб.

В 53-ата минута Димитър Тонев размина като на шега няколко играчи на гостите, след което шутира опасно, но покрай целта.

ГОЛ! В 54-ата минута Серкан Юсеин откри резултата!
Димиър Тонев получи отляво и центрира, а до топката стигна свободния Серкан Юсеин, който с едно докосване я прати в мрежата.

В 65-ата минута Димитър Тонев мина като на парад през наказателното поле на “черно-белите” и стреля, но Томов изби в ъглов удар.

ГОЛ! В 76-ата минута Джунеит Али удвои аванса на Крумовград!
Кристиан Пешов върна топка назад, а след това падна кълбото попадна на крака на Алекс Колев, който върна топка назад, където Октай Юсеин шутира на далечния ъгъл, но Кристиан Томов спаси с тяло. Топката стигна до Али, който нямаше как да сбърка и вкара втори гол за Крумовград в мача.

ГОЛ! В 80-ата минута Оливер Камдем си отбеляза автогол – 3:0!
Нов пробив на Димитър Тонев доведе до сериозни неприятности за Локо Пловдив. Той се справи с противников играч, след което пусна остро подаване към Алекс Колев. Нападателят пък нямаше как да сгреши и сложи край на интригата.

ГООЛ! Локомотив върна един гол в последните секунди на двубоя чрез Мичи Нтело.

Стартовите състави на двата отбора:

Крумовград: 1. Янко Георгиев, 44. Божидар Кацаров, 5. Матей Шимич, 18. Клайдер Машедо, 2. Джунейт Али, 91. Вячеслав Велев, 8. Ренан, 13. Диего Рапосо, 23. Димитър Тонев, 10. Серкан Юсеин, 9. Александър Колев;

Старши треньор: Станислав Генчев

Локо: 81. Кристиан Томов, 16. Кристиан Пешов, 91. Хорхе Сегура, 4. Мартин Паскалев, 71. Оливер Камдем, 17. Мартин Райнов, 6. Христо Иванов, 21. Евандро, 7. Бабакар Дион, 14. Димитър Илиев (к), 10. Йоан Баи;

Старши треньор: Александър Томаш