Ботев ПловдивСпартакФутбол

СНИМКА: Невероятен жест на Марин и Терзиев трогна Митко Джоров

След края на двубоя между Ботев и Хасково завършил с победа с 2:0 за “канарчетата” двамата млади играчи на тима Лазар Марин и Радослав Терзиев направиха невероятен жест към своя бивш треньор от детските и юношески години Митко Джоров.

Марин и Терзиев започнаха като титуляри и изиграха пълни 90 минути за Ботев като се представиха много добре в двубоя. Това беше и първият двубой, в който и двамата започват като титуляри и играят през целия мач.

След края на двубоя двамата отидоха до трибуните и подариха на бившия си треньор Митко Джоров екипите си. Това трогна Джоров, който беше дошъл специално да гледа възпитаниците си. Както е известно пловдивският специалист в момента е директор на школата на Берое.

Митко Джоров беше треньор на последния успешен набор на Спартак 94/95, в който бяха и Лазар Марин и Радослав Терзиев. Отборът спечели Купата на БФС, след като победи с дузпи Чавдар Етрополе на финала в Севлиево през 2012.

Харесай страницата на TribunaPlovdiv.bg във Фейсбук и научавай новините пръв>>

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker