СНИМКИ: „Жълто-черен“ АПОКАЛИПСИС
Отборът на Ботев (Пд) няма да играе финал за Купата на България! Днес момчетата на Николай Киров бяха надиграни с 0:1 от Славия в срещата реванш от 1/2 финалите на турнира. Така въпреки загубата си в Пловдив с 1:2, с гол на чужд терен, „белите“ успяха да се доберат до последния мач след общ резултат … Продължете с четенето на СНИМКИ: „Жълто-черен“ АПОКАЛИПСИС
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите