Локомотив ПловдивФутбол

Нападател със сериозна визитка пристигна в Локомотив

Чаканият в Локомотив нов централен нападател вече пристигна в Пловдив и ще премине медиицински прегледи.

Съвсем близо до договор с черно-белите е конгоанецът с френски паспорт Доминик Малонга.

Той няма да минава пробен период, като всичко около бъдещия му договор вече е уточнено между мениджъра му и ръководството на клуба. Малонга е роден на 8 януари 1989 година във Франция.

Освен като централен нападател, може да играе и като крило. За последно се е подвизавал в канадския Кавалри, където записва 24 мача с 11 гола.

Като юноша бъдещото ново попълнение в Локо се подвизава 3 години в школата на Монако. Носил е екипите на италианските Торино, Фоджа, Чезена, Виченца, испанските Мурсия и Елче, шотландския Хибърниън и швейцарския Сервет.

https://www.tribunaplovdiv.bg/депозирай-бързо-и-лесно-в-bet365-вече-и-без-к/

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker