Локомотив ПловдивТопФутбол
Крушарски гръмна: Какъв проблем с лиценза? Вдигат пара, явно искат да ни разцентроват

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски коментира проблеми с лиценза на клуба, като според него такъв изобщо няма. Култовият бос разкри, че всичко е наред и “смърфовете” продължават да следват своите цели.
„Доверието към старши треньора Душан Косич остава. Кой е казал, че ще го сменяваме? Кой създаде тази паника и нестабилност в Локомотив? Аз ли! Трябва да се разбере едно. За да има успех, трябва да има първо колектив. За да има колектив, трябва да има хора, а за да има хора, е нужно да има човеци, а не елементи! Аз си мълча, а те си ровят и се плюят. Унищожават младото поколение, което излиза“, добави бизнесменът.
„Плейофите са си плейофи. Ще си изиграем мачовете, както трябва, и ще си свършим работата в тях, както трябва. Стягаме редиците и това е. Аз винаги съм бил феърплей. За мен никой не може да каже друго. Ако бием, бием, ако не – не. Но ние ще бием.
LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино