Старши треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров говори пред репортер на TribunaPlovdiv.bg малко след края на днешната контрола срещу Марица, която Ботев (Пд) загуби с 0:1. Наставникът коментира състоянието на някои от неговите играчи и отвори темата за мача с Партизани след няколко дни в Бургас, където “канарчетата” ще трябва да затварят сблъска от първия … Продължете с четенето на Киров пред TribunaPlovdiv.bg: Тези мачове са за запазване на ритъма, не трябва да подценяваме Партизани!
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите