
Почетният президент на Локомотив Пловдив Христо Бонев се обърна към капитана на отбора Димитър Илиев и черно-бялата общност със силни думи след загубеното дерби с Ботев в събота.
“Искам да изразя подкрепата си Димитър Илиев и да призова нашите фенове за това. Разбирам разочарованието на привържениците ни, самият аз в събота вечер не се чувствах никак добре.
Знам отлично какво изпитва той в момента, тъй като два пъти в кариерата си съм пропускал дузпи и след това върху мен са се изсипвали много злоба и омраза. За подигравките няма да говоря, тъй като на тях са способни само нищожества, които крайна сметка си получават заслуженото.
Нека не забравяме, че в основата на големите радости, които нашата общност изпитахме през последните 3 години, беше именно Димитър Илиев. Той беше човекът, който обедини отбора в най-трудните и най-сюблимните моменти.
Пред Локомотив идват нови предизвикателства. Хубавото е, че нашият клуб винаги в тежки моменти е излъчвал голям лидер, който да го преведе и през най-трудните препятствия. Митко в настоящият момент е човекът, който съм уверен, че ще поведе отбора. В негово лице аз виждам и голямата фигура за бъдещето на Локомотив като треньор или ръководител”, сподели Зума.
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА