Ботев ПловдивТопТрибуна Пловдив TVФутбол

ГЛЕДАЙ: Балтазар: Токовият удар ни повлия, отиваме на “Армията” за победа

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Бруно Балтазар коментира равенството на своя тим срещу Локомотив (София), като това бе негов официален дебют начело на “канарите”.

“Беше труден мач за нас. Това не беше резултатът, който преследвахме. Мисля, че през почти цялото време контролирахме двубоя и се опитахме да спечелим, но за жалост не се получи.

profittips-the best football tips

Токовият удар ни повлия, след като през първото полувреме доминирахме на терена. Трябваше да се адаптираме към условията.
Двубоят с Ботев Враца беше специфичен, защото Тошко Неделев и Антоан Бароан записаха първи минути за годината. В онзи мач не играхме добре, но днес нещата седяха по-добре.

profittips-the best football tips

Не искам да се оплаквам какви футболисти съм загубил. С играчите, с които разполагам искам да печелим всеки един двубой.
Имаме нужда от ентусиазма на нашите фенове, искаме пълен стадион всяка седмица и разбирам напълно феновете, които не идват с удоволствие тук.

Отиваме в София с една единствена цел, за да спечелим. Ще се опитаме да намерим техните слаби места”, заяви още Бруно Балтазар.

Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА

Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker