
Дисциплинарната комисия към БФС обяви наказанията след изиграването на поредните мачове от плейофите в Първа лига. Прави впечатление, че пловдивските тимове Локомотив и Ботев отново не бяха пощадени от ДК.
Ето пълното становище на ДК към БФС:
За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. А от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК “Ботев” гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 2000 лева.
За нерегламентирано използване на факли и димки, на основание чл.37, ал.1, т.22.2, б. А от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК “Локомотив” гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 300 лева.
За хвърлен предмет, на основание чл.37, ал.1, т.4, б. А, предложение 1 от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК “Локомотив” гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 500 лева.
LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино