
Отборите на Ботев (Пд) и Марица не пожелаха да изиграят днес контролната среща по между си, научи TribunaPlovdiv.bg.
Двата тима трябваше да излязат тази сутрин, в 11:00ч., за контролен мач, запълващ паузата от шампионата. Той обаче няма да се състои, заради падналия през нощта сняг на Пловдив, който покри и терените на базата на “канарите” в кв.Коматево.
Отмененият приятелски мач няма да наложи други промени в програмата на “жълто-черните”. Вместо контролата възпитаниците на Николай Киров ще проведат тренировъчно занимание, след което ще бъдат пуснати в почивка за уикенда.
Ботев ще поднови тренировки в понеделник, когато ще започне подготовката на отбора за срещата с ЦСКА-София от 27-ия кръг в първенството.
Както знаете, в началото на март, снегът създаде трудности и при организирането на срещата между Ботев (Пд) и Лудогорец в Пловдив, когато обилен снеговалеж отложи двубоя с 24 часа.