Локомотив ПловдивФутбол

Фенклубът на Локомотив и играчите на тима с благотворителна инициатива

Фенклуб “Локомотив Пловдив” се включва заедно с играчите от първия отбор на клуба в инициативата #ЗаедноЗаВлади!

Капитанът на черно-белите Димитър Илиев дари своя фланелка с номер 14 с автографи от играчите на целия отбор, която ще бъде разиграна на специално организиран търг в страницата на фенклуб “Локомотив Пловдив” във Фейсбук. Всички събрани приходите от него ще бъдат дарени на Влади, който се бори с коварно заболяване.

Начална цена : 100лв.

Край на търга : 6 февруари в 19:26ч.

Владислав Кипров ще бъде приет в болницата INNI Hannover в германския град Хановер. След направените предварителни изследвания, той ще се подложи на животоспасяващата операция. Диагнозата на Влади е тежка (мозъчен тумор), а следоперативният период ще бъде дълъг и изпълнен с много допълнителни изследвания, контроли, интервенции, лечение и пътувания до Германия.

“Всичко това има сериозно финансово отражение и няма да се справим без вас. Заради това Ви молим да продължите да ни подкрепяте до окончателната победа над рака”, призовават близките на Влади.

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker