
Иван Цветанов, директорът на школата на Нефтохимик, напусна клуба. “Трите хикса”, както открай време е наричан треньорът, се завръща в Ботев (Пд), където най-вероятно ще поеме старшата на възраст на “канарчетата” до U19.
Цветанов и Нафтата се разделят по взаимно съгласие. За няколко месеца Иван Цветанов успя да направи няколко важни промени в ДЮШ на Нефтохимик, но на този етап е решил да продължи другаде своето развитие, потвърждава официалният сайт на “шейховете”.
В близките дни ръководството на Нефтохимик ще обяви името на новият директор на ДЮШ.
В Ботев Иван Цветанов ще заеме мястото на Иван Кочев, който е помощник-треньор на Николай Киров в мъжкия отбор. Трите хикса работеше в “Коматево” до лятото, пише АНП.
Това е поредната промяна при “жълто-черните” тези дни. Школата има нов директор в лицето на Трифон Пачев, заел мястото на Киров. Треньорът на набор 2003 Марчо Дафчев пък напусна, за да стане национален треньор на родените през 2002 г.
Снимка: botevplovdiv.bg