Новини

Фенклубът на Локо с интересна инициатива след двубоя с Берое

Фенклубът на Локо с интересна инициатива след двубоя с Берое(0)

Фенклуб Локомотив Пловдив организира интересна инициатива след двубоя с Берое. Феновете на "черно-белите" приканват всички, които имат желание да останат след мача, за да почистят Трибуна "Бесика" и Трибуна "Спортклуб". TribunaPlovdiv публикува официалното съобщение от "Лаута"

Прочети повече
Локо ще си връща мястото в топ 3 срещу Берое на “Лаута”

Локо ще си връща мястото в топ 3 срещу Берое на “Лаута”(0)

Локомотив Пловдив приема Берое в пореден двубой от 10-ия кръг на efbet Лига. Мачът е днес от 17:45 на стадион "Локомотив". Срещата ще бъде ръководена от пловдивчанина Георги Кабаков, което предизвика недоволство у ръководството на заралии.

Желко Петрович: Работя всеки ден по 15 часа! Не вярвам, че играчите ми продават мачове(0)

Наставникът на Ботев (Пловдив) Желко Петрович коментира поражението с 0:2 от Черно море. Специалистът отново наблегна на пропуските, които футболистите му правят в предни позиции. Петрович не мисли да подава оставка и не се притеснява

Локо Пд пусна в предварителна продажба билетите за мача с Берое

Локо Пд пусна в предварителна продажба билетите за мача с Берое(0)

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) приема Берое (Стара Загора) в 10-тия кръг на efbet Лига. „Черно-белите“ са домакини на „заралии“ в неделя (22.09) от 17:45ч. Главен съдия ще бъде Георги Кабаков. Билетите за двубоя ще са

Зафиров хареса нападател за Ботев, препоръчал го на Желко

Зафиров хареса нападател за Ботев, препоръчал го на Желко(0)

Ръководството на Ботев отчита проблемите и нуждите на подсилване на отбора в битката за Топ 6. Вече има няколко имена от вътрешното първенство, набелязани за трансфер. Едно от тях е това на нападателя на Дунав -

Позицията на Берое преди мача с Локо: Не е нормално и четиримата съдии да са от Пловдив(3)

ПФК Берое изразява своята изненада и недоумение от съдийските назначения за двубоя от X кръг на efbet Лига между отборите на Локомотив (Пловдив) и Берое. Ето официалната позиция на клуба, заявена на сайта на старозагорци: "Считаме, че

98 години “Марица”!

98 години “Марица”!(0)

Днес се навършват 98 години от основаването на ПФК "Марица" 1921! Ето какво написаха от клуба по случай празника на отбора: Днес се навършват 98 години от основаването на "Марица"! Поздравяваме всички привърженици, всички кадри на клуба,

ГЛЕДАЙ: Черно море наказа Ботев за пропуските през първата част, “канарчетата” с нова загуба(0)

Черно море победи с 2:0 Ботев Пловдив в първи двубой от 10-ия кръг на efbet Лига. Гостите от Пловдив имаха своите шансове преди почивката, след като с пропуски се отличиха Антонио Вутов и Еберт Кардосо.

Кабаков ще свири Локо – Берое, Ботев поверен на Станислав Тодоров

Кабаков ще свири Локо – Берое, Ботев поверен на Станислав Тодоров(0)

Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за всички мачове от 10-ия кръг в Първа лига. Пловдивчанинът Георги Кабаков получи наряд за мача между Локо (Пд) и Берое. Това не е прецедент, тъй като миналия сезон