Локомотив (Пловдив) ще изиграе приятелска среща по време на паузата за националните отбор. Тя ще бъде срещу елитния Арда, като двете ръководства са на път да си стиснат ръцете за спаринг, пише Тема Спорт”.
На този етап не са ясни датата и часът на мача, но той почти сигурно ще се проведе на „Лаута“. Очаква се в следващите дни да станат ясни повече подробности около евентуалния двубой.
Идеята на ръководството на Локо Пд е да дари събраната сума от продадени билети за пострадалите от наводненията в Карловско. Както е известно, смърфовете се включиха в различни благотворителни инициативи в тази насока.
Междувременно пловдивчани се готвят за следващия си двубой от шампионата, който е срещу Черно море на “Лаута”. Двубоят е в събота, но ще се играе пред празни трибуни, заради наказанието, което получиха “черно-белите”.
Betano официално е в България с Уникални Бонуси за Нови Клиенти – ВЗЕМИ ГИ СЕГА
Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:
