Ботев ПловдивТопФутбол

Керкез: В отбора има момчета, които взимат 1000 евро! Ако не вземат заплата 2-3 месеца какво правят?

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Душан Керкез бе щастлив след разгромния успех на своя тим над Берое, който бе буквално унищожен с 0:6 насред Стара Загора. Въпреки това обаче, той заяви, че ситуацията в клуба остава много сложна.

“Честитя на моите футболисти и благодаря на феновете за подкрепата. След загубата от ЦСКА казах на играчите, че трябва да завършим сезона подобаващо. Трябваше да играем още от началото добре, а не както проспахме 30 минути от мача в София. Играхме супер, момчетата се представиха отлично и изпълниха всичко, което бяхме тренирали. Бяхме много компактни и аз мога да кажа само едно браво.

profittips-the best football tips

Ситуацията в клуба е много неизвестна. Не трябва да коментираме само това. Днес спечелихме дербито на Тракия и това добър момент за нашите фенове. В отбора има момчета, които взимат 1000 евро, ако не вземат пари 2-3 месеца какво правят? Трудно е положението, но няма какво да направим. Ако има и математически шанс да завършим пети ще се борим да го направим.
Искам този мач във Варна да играем добре и да покажем какво можем. В последния мач за сезона сме на “Колежа” и се надявам да дойдат малко повече хора. Надявам се сезона да завърши успешно за нас”, заяви Душан Керкез.

LiveScoreBet е Тук! Новият Титан в Спортните Залози и Казино

Не изпускай нито една новина за твоя любим отбор! Научавай новините пръв с TribunaPlovdiv.bg. Отвори Фейсбук страницата ни, последвай двете стъпки и ще виждаш новините ни веднага след публикуването им:

Подобни

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

:bg:  :fans:  :topka:  :bira:  :1:  :happy:  :red:  :ole:  :good:  :nazdrave:  :wacko:  :yahoo:  :smqh:  :cry:  :2:  :facepalm:  :blue-white:  :red-white:  :white-black:  :yellow-black: 
 

Back to top button

Установихме, че използвате Adblocker или друг софтуер, който не зарежда цялата версия на сайта ни.

Please consider supporting us by disabling your ad blocker