Ботев ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол

TribunaPlovdivTVHD: Мъри: Не намерихме играта си, не показахме майсторство в завършващия удар

Старши треньорът на Ботев Пловдив Станимир Стоилов остана недоволен от равенството на “канарчетата” с Берое.

Припомняме Ви, че двата отбора завършиха при резултат 0:0 днес в последния домакински мач на “жълто-черните” в Пловдив.

“Първото полувреме не успяхме да намерим играта и стила си. През втората част коригирахме някои неща, видяхте имахме три стопроцентови положения. В такъв труден мач, когато не можеш да отбележиш, няма как да спечелиш. Не показахме достатъчно майсторство в завършващия удар.

В Ботев се работи това го виждате. Отборът трябва да се развива. Ако искаме да върви футбола ни напред, всеки трябва да развива клуба си, вече сме 21 век. Пожелавам на Неделев най-вече здраве, той има потенциал, вярвам в него и се надявам да развие”, сподели Мъри.