ВолейболМарица - жениТрибуна Пловдив TV

TribunaPlovdivTV: Левски нанесе първо поражение на Марица в НВЛ (СНИМКИ)

Марица записа първа загуба от началото на сезона в НВЛ при жените, след като загуби с 0:3 (27:25, 26:24, 25:18) у дома от Левски в последната среща от междинния кръг от НВЛ, който се проведе в Пловдив. TribunaPlovdiv.bg Ви направи свидетели на целия двубой, който предавахме на живо.

В първият гейм Марица поведе с 8:3 при първото техническо прекъсване, но Левски намали при второто за 16:13, след втората пауза Левски успя да изравни и двубоят вървеше точка за точка, като гостите успяха да измъкнат гейма с 27:25.

Втората част започна равностойно, като Марица успя все пак да поведе с две точки при първото техническо прекъсване 8:6, а второто дойде при 16:15 за домакините, но отново Левски успя да измъкне гейма с 26:24.

Третият гейм също започна равностойно, а Левски поведе с 8:7 точки при първото техническо прекъсване, а при второто “сините” вече водеха с 16:14. Левски затвори срещата при резултат 25:18.

Макар и да загуби срещата Марица продължава да е лидер в НВЛ, а след седмица редовния сезон се подновява с двубоя Марица – ЕПУ в събота.