СНИМКИ: Локомотив срази Хебър за седмата си поредна победа в контролите

Отборът на Локомотив (Пловдив) победи с 3:1 Хебър (Пазарджик) в контролна среща. Двубоят се игра на стадион “Локомотив” в парк Лаута. Головете за “смърфовете” реализираха Бирсент Карагарен (25), Лукас Салинас (49) и Кристиан Илич (76), докато за Хебър точен бе Стойчо Папазов (67).

Това бе седми пореден успех за “черно-белите” в контролите им от зимната подготовка.

В 11-ата минута Бирсент Карагарен получи много хубаво подаване в наказателното поле, след което овладя топката и нанесе изстрел, който обаче бе неточен.

Минута по-късно след центриране от ъглов удар топката отново попадна на крака на крилото на “смърфовете”, но изстрелът му за пореден път разочарова.

В 15-ата минута Малембана пресече топка в центъра на терена, след което напредна и пусна пас към десния фланг, където бе Карагарен. Националът центрира прекрасно към точката на дузпата, където Кристиан Илич от страхотна позиция, не успя да уцели вратата.

В 25-ата минута резултатът бе открит. Добра атака на пловдивчани завърши с пас към Карагарен в наказателното поле, който този път от добра позиция не пропусна да се разпише.

В следващите минути темпото на игра поспадна, като до интересни ситуации не се стигна.

До края на полувремето не паднаха нови голове и двата тима се прибраха на почивка при гол аванс за “черно-белите”.

В 49-ата минута Лукас Салинас направи резултата 2:0. Димитър Илиев подаде към Первиз Умарбаев, който хитро пропусна към Лукас Салинас, а атакуващит халф с техничен удар направи резултата 2:0 за своя тим.

В 54-ата минута Кристиан Илич останал очи в очи Александър Любенов пропусна да направи резултата класически.

В 67-ата минута футболистите на Николай Митов се върнаха в двубоя след като стигнаха до попадение, което бе дело на Стойчо Папазов. Той се разписа с глава след центриране от корнер.

В 76-ата минута Кристиан Илич вкара много красив гол. Атакуващият футболист направи отличен самостоятелен пробив, който успя да завърши с трети гол в мрежата на Хебър.

До края на срещата не паднаха повече попадения и “смърфовете” записаха 7-ми пореден успех в контролите.

Локомотив – Хебър 3:1
1:0 Бирсент Карагарен (25)
2:0 Лукас Салинас (49)
2:1 Стойчо Папазов (67)
3:1 Кристиан Илич (76)

Локо: 71. Мартин Луков, 12. Лукас Масоеро, 4 . Дейвид Малембана, 18. Диниш Алмейда, 7. Петър Витанов, 10. Первиз Умарбаев, 19. Лукас Салинас, 27. Момчил Цветанов, 9. Бирсент Карагарен, 15. Кристиан Илич, 14. Димитър Илиев

Хебър: 94. Александър Любенов, 39. Живко Хаджиев, 14. Николай Дичев, 29. Тодор Гочев, 22. Ивайло Тодоров, 88. Ивайло Лазаров, 19. Георги Каракашев, 8. Евгени Игнатов, 98. Георги Търтов, 26. Мартин Вълчинов, 15. Живко Петков

НОВО: Депозирай бързо и лесно в bet365 вече и с EasyPay, гледай Серия А, Бундеслига и Ла Лига безплатно