Тотев: Самуилов ще вдигне стадиона

Кметът на Пловдив Иван Тотев е провел дълга среща със собственика на ПФК Ботев Георги Самуилов. Основна тема на разговора е бил строежът на стадион “Христо Ботев”. “Вчера се видяхме с Георги Самуилов. Поговорихме много. По много теми. Но той така или иначе ще даде днес официална пресконференция пред медиите, така че не е коректно … Продължете с четенето на Тотев: Самуилов ще вдигне стадиона