Тодор Неделев: Хубав мач, има Господ
Звездата на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев говори пред TribunaPlovdiv.bg след победата на “канарчетата” с 1:0 над Левски. “Много важна победа. Радвам се, че успяхме да се вдигнем и да изиграем хубав мач. Видя се, че има Господ и ни се отблагодаряв. Мисля, че нямаше червен картон. На почивката си говорихме, че трябва да излезем и … Продължете с четенето на Тодор Неделев: Хубав мач, има Господ
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите