СНИМКИ: Ботев (Пд) бе гилотиниран на “Герена” след аванс от 0:2..

Отборът на Ботев (Пд) пропиля два гола аванс и отново не успя да превземе “Герена”… “Канарчетата” продължават да чакат първа победа над Левски на ст.”Георги Аспарухов” от 28 години насам, след като тази вечер пропуляха два гола авнс и загуби с 3:2 гостуването си “сините” в срещата от 33-ия кръг на Първа лига. Това бе … Продължете с четенето на СНИМКИ: Ботев (Пд) бе гилотиниран на “Герена” след аванс от 0:2..