Локомотив (Пд) ще завърши Втори в Група „Б“ след купища пропуски и една „тъжна“ дузпа…

Отборът на Локомотив (Пд) ще остане втори в Група „Б“ на „Втората осмица“… Тази вечер момчетата на Бруно Акрапович не успяха да преборят съпротивата на лидера в Група „Б“ на „Втората осмица“ Септември (Сф) и загубиха с 0:2 срещата си от 31-ия кръг на шампионата. След това поражение вече е ясно, че „смърфовете“ ще завършат … Продължете с четенето на Локомотив (Пд) ще завърши Втори в Група „Б“ след купища пропуски и една „тъжна“ дузпа…