СНИМКИ: Трагично слаб и безидеен Локомотив продължава да поставя антирекорди, Литекс му писа 5

Трагично слаб Локомотив Пловдив продължава да поставя антирекорди, след като днес инкасира пет попадения във вратата си от отбора на Литекс. По този начин “смърфовете” затвърдиха мнението на част от феновете на отбора, че просто няма смисъл да играят в “А” група. Загубата бе поредна пета такава и категорично остави Локомотив като най-слабия отбор в първата седмица в първенството.

Старши треньорът на тима Александър Станков реши отново да заложи на експериментален състав като категорично показа, че за него няма значение дали отбора ще показва добра игра до края на шампионата или ще се излага с трагични резултати като този днес. В игра Станков реши да заложи на футболисти, които търкат цял сезон скамейката, за да види ”качествата” им отново. Очаквано през целите 90 минути, “черно-белите” не показаха нищо стойностно и съвсем заслужено получиха пет попадения във вратата си.

В 23-ата минута Джордан стреля, а при добавката Цветанов откри. Пет по-късно Джордан покачи на 0:2. В 38-ата Джордан отбеляза второто си попадение. Така на полувремето Локомотив губеше с 2:0. Втората част започна още по-добре за гостите, които  пет минути след началото категорично решиха мача. Джордан бе изведен добре и с хубав удар покачи на 3:0. В 55-ата след многоходова атака Цветанов вкара за 4:0 пред погледа на безпомощните футболисти в черно-бяло. Четири по-късно Цветанов тотално унижи Локомотив след нов гол за 5:0.

До края на полувремето не се стигна до нови голове, като домакините играха в последните две минути с човек по-малко след контузия на Грънчов.