СНИМКA: Осветлението на “Лаута” спря – “Нека бъде тъмнина!”

Четирите генератора на “Лаута” гръмнаха като един по време на втората част на срещата от 16-ия кръг на Първа лига между Локомотив (Пд) и Лудогорец, видя репортер на TribunaPlovdiv.bg. Това се случи в 69-та минута на срещата. 6 минути след това обаче генераторите подновиха дейност и срещата продължи без проблеми. По време на паузата феновете … Продължете с четенето на СНИМКA: Осветлението на “Лаута” спря – “Нека бъде тъмнина!”