СНИМКИ И ВИДЕО: Купата над главите на “канарчетата”!

Отборът на Ботев (Пд) е новият носител на Купата на България! “Канарчетата” сътвориха велик подвиг и победиха Лудогорец с 2:1 на Националния стадиона “Васил Левски” във финала за трофея и вдигнаха своя трети в исторяита си. Головете за Ботев (Пд) вкараха Омар Коскоко и Антонио Вутов, подарявайки големия успех на “жълто-черните”. След мача “канарчетата” бяха … Продължете с четенето на СНИМКИ И ВИДЕО: Купата над главите на “канарчетата”!