Ботев ПловдивДюшТрибуна Пловдив TVФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО: Дублиращият отбор на Ботев продължава с победите, удари и ЦСКА

Дублиращият отбор на Ботев се справи с ЦСКА с 3:0 в мач от поредния кръг в дублиращата група. Две попадения реализира Станислав Дрянов, а едно добави Боримир Карамфилов.

От първия състав на “канарчетата” участие в двубоя взеха: Росен Колев, Радослав Терзиев, Филип Филипов Цветелин Чунчуков, Божидар Васев.

В 6-та минута Християн Казаков отправи удар, който беше спасен от вратаря на ЦСКА.

А малко по-късно и Чунчуков стреля, но отново стражът на “армейците” улови. Християн Казаков пробва мерника си, но ударът му от дистанция беше неточен.

В 25-та минута при първата си сериозна атака през първото полувреме ЦСКА удари напречната греда.

В 30-та минута Ботев откри Филип Филипов центрира добре Цветелин Чунчуков пропусна топката и Станислав Дрянов разстреля вратаря на “армейците” за 1:0.

IMG_9152 (Copy)

Последваха силни минути за Ботев, като първо Казаков стреля, а вратарят на гостите спаси, а след това Чунчуков беше изведен добре и стреля вратаря изби, но топката се насочи към голлинията, където беше избит от защитник на ЦСКА.

След хубава атака малко преди края на полувремето Казаков отправи удар, който беше неточен, а малко след това Боримир Карамфилов засече с глава центриране отдясно, но изстрелът му срещна напречната греда.

В 47-та минута Станислав Дрянов покачи на 2:0 с втория си гол в двубоя с хубав изстрел от около 25 метра.

В 60-та минута Дрянов можеше да отбележи и хеттрик, но ударът му излезе в корнер.

В края на мача Боримир Карамфилов беше изведен чудесно и оформи крайното 3:0.

С трите спечелени точки “канарчетата” вече имат в актива си 20 колкото и 4-ия Лудогорец, който играе със Славия. Това беше 6-та победа за дублиращия тим на Ботев от началото на сезона.

Ботев: Мартин Димитров, Филип Филипов, Радослав Терзиев, Росен Колев, Божидар Васев, Станислав Дрянов, Лъчезар Ангелов, Християн Казаков, Гери Димитров, Боримир Карамфилов, Цветелин Чунчуков

* Видеоклипът е качен от екипa на TribunaPlovdiv.bg в 720p HD качество, но YouTube ще го стартира с 360p. За да го стартирате с 720 HD качество е нужно едно кликване на “Настройки” (намира се на черната лента в дясно под клипа) и след това да изберете 720 HD.