ВИДЕО: На “Христо Ботев” отново се играе футбол
На “Колежа” отново се играе футбол! Както е известно вече, фенове на Ботев (Пд), семейства и деца, се включиха в почистването на стадион “Христо Ботев”, който от години вече е неизползваем, заради незавършения му строеж. Всички, които днес бяха съпричастни с каузата, решиха да организират мини турнир и отново да върнат футбола на този емблематичен … Продължете с четенето на ВИДЕО: На “Христо Ботев” отново се играе футбол
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите