“Смърфовете” с мигновена възстановителна тренировка след загубата от ЦСКА-София
Футболистите на Локомотив (Пд) провеждат възстановителна тренировка минути след загубата с 0:1 от ЦСКА-София, видя репортер на TribunaPlovdiv.bg Бруно Акрапович събра всички състезатели, взели и невзели участие в днешния двубой, и в момента провежда кратко занимание на главния терен на “Лаута”. Това е нова практика, която босненският специалист въвежда в отбора на “смърфовете”.
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите