След 2 месеца отсъствие – Крушарски отново на “Лаута”

Президентът на Локомотив (Пд) Христо Крушарски отново се появи на “Лаута”. Той дойде за днешното домакинство срещу Септември (Сф) на ст.”Локомотив” в срещата от 31-ия кръг на шампионата. Последният път, в който Крушарски гледа своя тим на живо, бе точно преди два месеца – в средата на месец февруари срещу Пирин (Благоевград) при победата с … Продължете с четенето на След 2 месеца отсъствие – Крушарски отново на “Лаута”