Локомотив ПловдивФутбол

Пашев: След двата бързи гола и червения картон всичко приключи, ще мислим какво ще правим

Помощник треньорът на Локомотив Пловдив Петър Пашев говори след тежката загуба от Пирин с 3:0.

“До тази загуба се достигна след като на почивката явно помислихме, че се играе само едно полувреме. Първото полувреме ние диктувахме играта. За три минути загубихме мача. Бяхме отпуснати, дадохме възможности на Пирин. Те изпаднаха в еуфория и така след два бързи гола, червен картон и всичко приключи.

Червеният картон не знам колко се отрази, но нещата станаха по-трудни. През второто полувреме бяхме корено различни от първата част. Като се приберем в Пловдив, тепърва ще мислим какво ще правим”, заяви Пашев пред Диема.