Локомотив ПловдивТрибуна Пловдив TVФутбол

СНИМКИ И ВИДЕО: Локомотив вече е трети, след победа срещу Черно море (обновена)

Локомотив победи Черно море с 1:0 в последен двубой от 17-ия кръг на News7 футболно първенство. Eдинственото попадение реализира Аймен Белаид в 15-та минута.

В 6-та минута след многоходова атака на Черно море Симеон Райков отправи опасен удар от границата на пеналта, Йордан Господинов успя да избие топката в корнер.

В 15-та минута Локомотив откри резултата Аймен Белаид засече с глава центриране от корнер за 1:0.

Малко по-късно братът на Аймен Белаид Тижани отправи удар, но той не намери очертанията на вратата.

В 20-та минута силен удар на Симеон Райков от пряк свободен удар премина в аут.

В 31-та минута Бакари направи опасен пробив, но би над вратата. Малко по-късно Еденилсон отправи удар от воле от границата на наказателното поле фронтално на вратата на Локомотив, но Господинов без проблеми улови.

В края на полувремето Аласан Н’Дайе центрира към Йордан Тодоров от близо 40 метра, Тодоров засече от воле, но топката излезе в аут.

В 52-та минута Стенли Окоро отправи неточен удар, след като засече центриране в пеналта. Малко по-късно последва нов неточен удар на Окоро.

В 78-та минута се стигна до гол във вратата на Локомотив, след като Бакари беше изведен и реализира, но попадението беше отменено заради засада.

До края на двубоя не се случи нищо интересно и двубоят завърши при резултата 1:0 за “железничарите”.

С тази победа Локомотив вече е 3-ти с 31 точки, като изпревари Ботев, Левски и ЦСКА, които са с по 28 и 29 точки.

Локомотив – Черно море 1:0

Голмайстор: Аймен Белаид 15 мин.

Жълти картони: Стенли Окоро, Даниел Георгиев, Бакари (Черно море)

Локомотив: Йордан Господинов, Йордан Тодоров, Аласан Н’Диайе, Диего Фераресо, Мартин Камбуров, Аймен Белаид, Стелиос Илиадис, Дани Кики (Станислав Маламов 60), Крис Гади (Валери Георгиев 88), Тижани Белаид (Здравко Лазаров 81), Асен Георгиев

Черно море: Росен Китанов, Сашо Александров, Александър Александров, Кирил Котев, Михаил Венков, Даниел Георгиев, Георги Илиев, Единилсон Бергонси (Бекир Расим 66), Стенли Окоро (Тодор Паланков 85), Симеон Райков, Бакари