Ботев ПловдивФутбол

Безавариен успех за Ботев (Пд) в контрола

Отборът на Ботев (Пд) победи с 2:0 Ботев (Гълъбово) в контролна среща. Двубоят се игра на базата на “канарчетата” в Коматево.

Домакините започнаха по-активно и бързо поведоха в резултата.

В 14-ата минута Диого Кампос подаде на Слави Шопов, който стреля технично с левия крак за 1:0. В 41-ата минута Диого Кампос се възползва от грешка в защитата на съперника и вкара втория гол за “жълто-черните”.

Темпото на играта спадна през втората част и до нови попадения не се стигна.

Ботев (Пловдив): Мартин Димитров, Радослав Терзиев,Филип Филипов, Йордан Минев, Лъчезар Балтанов, Васил Шопов, Благовест Данчев, Станислав Шопов, Стивън Петков, Диого Кампос, Димитър Балинов