МарицаФутбол

Марица завъртя равенство със съимениците си от Маноле

„Марица“ допусна равенство 1:1 срещу съимениците си от село Маноле в мач от 5 кръг на “А” ОФГ.Отново проблем за пловдивчани беше завършващата фаза на атаката.“Жълто-сините“ владееха повече топката, но не успяха да реализират това превъзходство.От своя страна гостите организираха контраатаки, които често бяха опасни.
Отборът на „Марица“ (Маноле) поведе в резултата в средата на първото полувреме след груба грешка в защитата на пловдивския тим.В 43-та минута най-ниският на терена, 17 годишният Георги Костадинов изравни резултата с глава.През второто полувреме ситуацията не се промени особено.Две ситуации в самия край на мача можеха да донесат победата на пловдивчани, но и късметът не бе на тяхна страна.
Така срещата завърши при резултат 1:1, а “жълто-сините” изгубиха ценни точки в борбата за влизане във “В” група.