Дербито на ПловдивЛокомотив ПловдивФутбол

Локомотив победи Ашгабат, Камбуров започна с головете

Отборът на Локомотив Пловдив ще изиграе днес четвъртата ск контролна среща от лагера в Турция.

Черно-белите започнаха по-активно срещата, съобщават от клуба.

5-ата минута разиграване в средата на терена бе завършено с удар от Аймен Суда. Топката бе лека и не затрудни вратаря на гостите от Ashgabat.

10-а минута пропуск на Бирсент Карагарен след разбъркване в наказателното поле.

20-а минута – Гостите нямат удар към вратата пазена от Ел Харуби.

29-а минута – След удар на Иван Колев последва контраатака и гол за Ashgabat.

31-ва минута ГОЛ за Локомотив Пловдив.
Страхотен пас на Димо Бакалов бе засечен от Бирсент Карагарен, който безпощадно вкара изравнителен гол.

35-а минута съдията отмени гол на новото попълнение Аймен Суда.

Регистрирай се днес в bet365 и вземи бонус от 100 лева и гледай хиляди мачове на живо! bet365 – играчът си ти!

35-а минута съдията не зачете сигурен гол на новото попълнение Аймен Суда.
След центриране, Суда засече с глава и топката премина голлинията, но съдията остана безмълвен.

1:1 ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ.

Илиан Илиев започна 2-рото полувреме със същия състав от първото.

В началните минути черно-белите стоят по-добре и владеят повече топката.

59-а минута. Пропуск на Бирсент Карагарен, който можеше да изведе смърфовете на пред в резултата.

В 60-ата минута Илиан Илиев промени целия състав. В игра влязоха: Кацарев, Крумов, Котев, Амароуи, Горанов, Умарбаев, Райнов, Райков, Марчев, Кики, Камбуров.

72-ра минута ГОЛ за Локомотив Пловдив.
Мартин Камбуров матира двама защитници и насочи своя удар в далечния ъгъл за 2:1.

Така до края на срещата не се стигна до нови голове и Локомотив победи.

Стартовия състав на Локомотив Пловдив:

Харуби, Вълчев, Иефтовски, Марков, Амрауи, Карагарен, Жак Пехливанов, Велковски, Бакалов, Суда, Колев.

2-ро полувреме: Кацарев, Крумов, Котев, Амароуи, Горанов, Умарбаев, Райнов, Райков, Марчев, Кики, Камбуров.