Локомотив игра добре, но загуби след дузпи от Шанхай

Отборът на Локомотив (Пловдив) загуби от Шанхай с 5:6 при изпълнение на дузпи, след като редовното време завърши при резултат 2:2. Така “черно-белите” останаха на последното 4-о място в  турнира в Лас Палмас, след като преди два дни загубиха и от ПСВ с 0:3.

Шанхай откри резултата чрез Ву Лей в 33-та минута, който вкара след изпълнение на пряк свободен удар. Осем минути по-късно Мартин Камбуров възстанови равенството, след като овладя топката в наказателното поле и с силен удар не остави шансове на стража на съперника – 1:1.

В 49-ата минута “смърфовете” направиха пълен обрат, след като Камбуров вкара втория си гол в срещата след асистенция на Мендес. В 72-та минута обаче Шанхай изравни чрез Шенг Донг Ли, а до края на редовното време нов гол не падна.

Така се стигна до изпълнения на дузпи, които бяха спечелиени с 6:5 от тима на Шанхай, който зае 3-ото място в надпреварата в Испания.

1. Нашту Доку на неПРЕСТИЖНОТО 4 място от 4 отбора участници … Абе , аз му казвах на “специалиста” Станк-off , че не ни е там мястото и да откажем участие , но кой те слуша …