Локомотив записа първа победа в контролите, Аралица с два гола

Отборът на Локомотив (Пловдив) победи с 4:0 тима на Гигант (Съединение) във втората си контрола от подготовката си за пролетния дял на шампионата.

“Смърфовете” имаха тотално превъзходство по време на мача и съвсем категорично спечелиха срещу своя непретенциозен опонент.

През първото полувреме “черно-белите” решиха всичко с три безответни гола. Миховил Клапан откри резултата в 3-ата минута, след което до края на частта Анте Аралица добави още две попадения в 33-ата и 38-ата минута.

През второто полувреме крайния резултат бе оформен от друг играч каращ проби в Локомотив – Кенан Муслимович в 79-ата минута.

Стартовият състав на Локо за контролата с Гигант: 71. Мартин Луков, 61. Диниш Алмейда, 5. Дейвид Малембана, 6. Милош Перишич, 15. Миховил Клапан, 88. Петър Витанов, 50. Йосип Томашевич, 9. Бирсент Карагарен, 19. Лукас Салинас, 14. Димитър Илиев, 77. Анте Аралица

Резерви: 1. Илко Пиргов, 22. Кристиан Томов, 3. Мустафа Абдулахи, 25. Лукас Масоеро, 29. Игор Хайнен, 34. Мелдин Исуфи, 91. Мирза Хасанбегович, 20. Валентино Пулиезе, 12. Нермин Халиета, 16. Йордан Тодоров, 13. Един Бахтич, 21. Кенан Муслимович, 10. Парвиз Умарбаев, 44. Николай Николаев, 7. Момчил Цветанов